Hayat akıp gidiyor...


Tarihin ilginç dönemlerinden birinin içinden akıp giderken benim zamanımda bir hayli garip geçiyor. Öğrenci evimden sonunda çıkabildim. Konya'da kalmak riskliydi zaten, en çok korona teşhisi konulan şehir. Bir de üniversiteler doğal olarak uzaktan eğitim kararı alınca biz de artık öğrenci evimizden çıkmaya karar verdik. Bomboş duran bir aile evimiz vardı Ege taraflarında, oraya yerleştik. İnternetim yoktu bir süredir. Taşınmakla, eşya alımıyla, döşemeyle falan geçiyor bir süredir hayatım. Yazmak istediğim bir çok şey birikti içimde. 

Son zamanlarda çektiğim birkaç resmi paylaşıp gideceğim şimdilik, yarın yeni gezi yazılarımla, birde bir süredir yazdığım "weird science fiction" yani absürt bilim kurgu tarzında diyebileceğim bir kısa öykü yazıyorum. Onu da yayınlayacağım yakında. 


Bu gece resmini iki sene önce kadar Didim, Akbük taraflarında çekmiştim. Telefonumun gece çekim çözünürlüğü düşük olsada çok hoşuma giden bir resim... İlk resim ve bundan sonraki resimlerse yakında bahsedecek olduğum Alanya'daki Dim Mağarası'na giderkenki yolun üzerinde çektiğim resimler (son resim hariç, ayçiçekli olan)...
***

Instagram: @kayipfisilti

***

2 yorum

 1. temizlik mi yaptın blogundaaaa hayırlı olsuun :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Eveet, eski gönderilerde duruyor ama. Menü kısmında eski blog yazıyor ya orada.
   Teşekkürler:)

   Sil

Hakaret içeren ya da rahatsızlık verici yorumlar ve gönderiden alakasız yorumlar paylaşılmayacaktır.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

Kayıp Fısıltı