Hakkımda

Hey, ben Zeynep ve burada olduğunuz için çok memnunum!

Doğa, hayatın kitaplarının yazıldığı tuvaldir, her yaprak rüzgar tarafından çevrilen bir sayfadır ve her gün doğan güneş keşfedilmeyi bekleyen yeni bir mucize bölümüdür. -Kayıp Fısıltı

Çocukluğumdan beri dillere karşı hep bir ilgim olmuştur, özellikle de ingilizceye. Lise dönemimin sonlarında da edebiyata ilgim oldukça arttı ve bolca kitap okumaya, denemeler yazmaya başladım. Böylelikle iki ilgi alanımı bir araya getirerek İngiliz Dili ve Edebiyat bölümünü okumaya karar verdim, Selçuk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Şu anda çeviri işleri ve özel İngilizce öğretmenliği yapmaktayım.
Bölümüm dışında hayatımda iki kilit nokta var: yeni yerler keşfetmek ve fotoğraf çekmek. Hayvanları ve doğayı inanıılmaz derecede çok seviyorum ve bunları fotoğraflamaktan, gözler önüne sermekten büyük zevk duyuyorum. Şu anda profesyonel bir kameram olmadığı için elimdeki android telefon ile en güzeli elde etmeye çalışıyorum.

Kayıp Fısıltı

Sitem hakkında

  • Kayıp Fısıltı ilk defa 15 Mayıs 2018 tarihinde "Bir Günce" adı altında açıldı. Daha sonra birçok değişiklik geçirdi ve en son 14 Ağustos 2021 tarihinde bu son haline kavuştu.
  • Sitemin asıl, en yoğunlaştığım konuları gezi ve edebiyat. En büyük hayallerimden biri sırtıma bohçamı alıp dağları aşmak, Kayıp Şehir Atlantis'i bulmak, en derin okyanuslarda yüzmek, kutup ışıklarını görmek... Bunların ne kadarını gerçekleştirebilirim bilmiyorum ama bu yolculuklarıma siz de katılabilirsiniz!
  • Üstelik bu yolculuklarım bununla sınırlı kalmıyor. Sadece fiziksel değil farklı diyarlara yolculuklarımda var ve bunları öncelikli olarak kitaplar sayesinde ve sonrasında diziler, filmler sayesinde gerçekleştiriyorum.
  • Gezi ve edebiyat dışında günlük hayattan paylaşmaya değer bulduğum her şeyi paylaşıyorum. Hayattan kesitler, oynadığım zevkli oyunlar, yemek tarifleri gibi.
  • Yine yolculuklarıma farklı bir anlam katıp iç dünyama geziler düzenliyorum. Bunları da düşünceler kategorisi altında toparlıyorum.
Son Instagram Gönderilerim
@kayipfisilti

Instagram

Kayıp Fısıltı. Theme by STS.