Hakkımda

 Benim adım Zeynep. 1997 doğumluyum. Egeliyim. Küçüklüğümden beri yabancı dillere karşı hep ilgim olmuştur, özellikle de ingilizceye. Lise hayatımın son iki senesinde de edebiyata olan ilgim oldukça arttı. Bolca kitap okumaya ve denemeler yazmaya başladım. (Öyle ki eğer bir gün kazara zengin olursam yapacağım ikinci şey hayalimdeki kütüphaneyi açmak olacak.). Böylelikle bunu meslek haline getirmeye karar verip en sevdiğim iki şeyi - ingilizce ve edebiyat - bir araya getirerek İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisi olarak okumaya başladım. İngiliz Dili ve Edebiyatı, üçüncü sınıf öğrencisiyim şu anda.Okul dışındaki hayatımda ise iki kilit nokta var: görmediğim yerleri keşfetmek ve fotoğraf çekmek. Doğayı ve hayvanları çok seviyorum (olurda bir gün... bir gün kazara zengin olursam ilk yapacağım şey hayvanları korumak adına bir çalışma olacak) . Bunları fotoğraflamaktan çok zevk alıyorum. Şimdilik ne yazık ki profesyonel bir kameram olmadığından elimde ki Android telefon ile en güzeli elde etmeye çalışıyorum.


Ayrıcaaa... Oyun canavarıyım diyebilirim. Boş zamanlarımın çoğunu kendimi bildim bileli oyun oynayarak geçirdim. Hatta ne yazık ki hayatımın bir döneminde  çok fazla abartarak hayatta birçok şeyi kaçırdım. Neyse ki bu bağımlılıktan kurtulup hayatımı etkilemeyecek şekilde hala bu alışkanlığım devam etmekte.


Özetle; dünyanın güzelliklerini gözler önüne sermek için, o anları yakalamaya çalışıp kamera çekim tuşuna basıp duran, sabahları ilk iş olarak kahvesini eline alıp oyun oynayan, geceleri ise ilham veren müziklerini açıp bir şeyler yazıp çizmeye çalışan (kesinlikle resim yeteneğim yoktur, sadece karalama) ya da kitap okuyan birinin blogusundasınız. Ayrıca kulaklığında Pink Floyd, The Beatles, Joe Satriani, HIM, Nightwish gibi gibi isimleri duymayı seven biriyle karşı karşıyasınız.

Kayıp Fısıltı